کسب درآمد در سایت مویرگی
کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی

سایت مویرگی یک فروشگاه آنلاین و پخش مواد غذایی است. هر کسی می‌تواند در این فروشگاه به کسب درآمد (earn money) اقدام نماید. فقط کافی است عضو سایت شوید. سپس وارد پنل کاربری خود شده و گزینه Affiliate را انتخاب نمایید سپس بر روی گزینه بازاریاب شوید کلیک کنید. حساب کاربری شما تبدیل به یک حساب بازاریابی می‌شود. زین پس شما هر ارجاعی که به سایت دهید در لیست مشتریان شما منظور خواهد شد و با هر خرید مشتری پورسانت آن برای شما محاسبه می‌شود.

سازوکار سایت مویرگی

قیمت گذاری در سایت مویرگی بر اساس قیمت عمده می‌باشد. ساختار توزیع در این سایت بر اساس سازوکار پخش مویرگی است. فروشنده یا ویزیتور مویرگی در این سازوکار وظیفه اخذ فاکتور از مشتریان را دارد. فروشنده مویرگی بر مبانی فروش خود پورسانت دریافت کرده و کسب درآمد می‌کند.

سایت مویرگی بر مبانی سازوکار پخش مویرگی اقدام به جذب ویزیتور مجازی می‌کند. در این سازوکار ویزیتور با معرفی و ارجاع مشتریان به سایت مویرگی پورسانت فروش خود را دریافت می‌کنند. این پورسانت بر مبانی میزان خرید مشتریان خواهد بود و پورسانت آن بصورت آنلاین محاسبه می‌شود.

در ادامه با برخی از جزئیات ضروری در سازوکار فروشندگی در سایت مویرگی آشنا خواهید شد.

چه کسانی در سایت مویرگی می‌توانند کسب درآمد داشته باشند؟

شما اگر یک ویزیتور مویرگی هستید و یا تجربه ویزیت محصولات را دارید و یا حتی تجربه‌ای در این حوزه ندارید می‌توانید در سایت مویرگی کسب درآمد داشته باشید.

چگونه در سایت مویرگی فروشنده شویم؟

شما پس از ورود به سایت مویرگی بایستی اقدام به ایجاد حساب کاربری از طریق پنل ثبت نام نمایید.

برای ایجاد کاربری اینجا کلیک کنید

کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی

سپس وارد پنل کاربری خود شوید.

برای ورود به پنل کاربری خود اینجا کلیک کنید.

سپس شما با ورود به پنل کاربری خود گزینه Affiliate را بزنید.

برای ورود اینجا کلیک کنید

کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی
کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی 7

سپس با کلیک بر روی گزینه بازاریاب شوید شما تبدیل به یک ویزیتور مویرگی خواهید شد. زین پس حساب کاربری شما یک حساب کاربری بازاریابی است و می توانید اقدام به فروش محصولات نمایید و پورسانت فروش خود را دریافت کنید. از این پس شما می‌توانید وارد صفحه کاربری خود شده و از طریق پنل خود اقدام به مدیریت فروشندگی خود نمایید. شما از طرق مختلفی می توانید اقدام به ارجاع مشتریان نمایید که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی
کسب درآمد 100% پرسود در سایت مویرگی 8

لینک اختصاصی

شما از طریق لینک اختصاصی صفحه خود اقدام به دعوت مشتریان خواهید کرد. هر فردی که از طریق لینک شما وارد سایت شده و اقدام به ثبتنام کند زین پس مشتری شما محسوب خواهد شد. از آن زمان به بعد هر زمان که مشتری شما از سایت خرید کند پورسانت فروش آن بصورت کاملاً مکانیزه محسابه شده و در پنل شما در آن واحد قابل مشاهده خواهد بود.

صفحه فرود

شما می‌توانید با ارجاع مشتریان خود به صفحه فرود (Landing Page) مختص به خود این کار را انجام دهید. صفحه فرود صفحه‌ای است که که از طریق لینکی شما معرفی می‌کنید مشتری وارد آن سایت می‌شود. برخی مشتریان اگر بدانند که لینک شما منافعی برای کسی دارد هرگز از آن لینک استفاده نمی‌کنند. لینک صفحه فرود این امکان را فراهم می‌آورد که شما ارجاعات موفقتری داشته باشید.

آگهی

آگهی‌ها شیوه‌ای هستند که شما می‌توانید با تمرکز بر روی یک موضوع مشخص مشتریان خود را تشویق به یک محصول خاص نمایید.

کمپین

کمپین یک گونه دیگر از روش‌های ارجاع دهخی است که شما می‌توانید با استفاده از آن مشتریان خود را به سایت مویرگی ارجاع دهید.

چگونه درآمد خود را نقد کنیم؟

شما می‌توانید پس از احراز هویت در سایت اقدام به درخواست پرداخت نمایید. پس از آن، طی مدت 72 ساعت به حساب شما واریز خواهد شد

آیا می‌توانم با درآمد خود از سایت خرید کنم؟

بله شما می‌توانید درآمد خود را به کیف پول خود منتقل نمایید و از آنجا اقدام به خرید محصولات نمایید.

پورسانت فروش

پورسانت درصدی از فروش یک محصول است که به عنوان مزد به فروشنده پرداخت می‌شود. این مبلغ بسته به نوع محصول می‌تواند متفاوت باشد. برخی کالاها اقلام پر فروشی هستند. تقاضا برای این محصولات زیاد است و رقابت برای فروش آن نیز به مراتب گسترده است. این رقابت باعث شده است که حاشیه سود محصول کم و درصد پورسانت بین نیم تا یک درصد محاسبه شود. اما بدلیل آنکه در نهایت فروش این محصولات زیاد است حق العمل فروشنده زیاد خواهد شد.

در مقابل برخی کالاها اقلام کم فروشی هستند. این محصولات حاشیه سود بالایی دارد و درصد پورسانت فروش آنها نیز به تبع بیشتر خواهد بود. این محصولات بین سه تا شش درصد پورسانت دارند.

با چه حجم فروشی به چه درآمدی خواهیم رسید؟

بطور معمول پورسانت محصولات بین نیم تا شش درصد متغیر است. اما بطور میانگین و به تجربه نشان دیده شده است که فرد به ازای هر 200 میلیون فروش 1 میلیون پورسانت دریافت خواهد کرد. یعنی بطور میانگین اگر فروشنده بتواند یک فروش متناسب از همه محصولات کم فروش و پر فروش داشته باشد بطور میانگین 2 درصد پورسانت دریافت خواهد کرد.

فروشنده‌ها چه درآمدی دارند؟

هنر فروشندگی تأثیر زیادی بر درآمد فرد دارد. اما بطورکلی بین 3 تا 30 میلیون تومان فروشنده‌ها قادر به کسب درآمد خواهند بود. برخی از فروشنده‌ها با تمرکز بر روی محصولات کم فروش که پورسانت فروش بیشتری دارند درآمد خود را افزایش می‌دهند. برخی با فروش عمده و همکاری با ارگان‌ها تعاونی‌ها و عمده فروش ها فروش خود را افزایش و درآمد خود را زیاد می‌کنند.

کدام کالاها کم فروش و کدام پر فروش هستند؟

همانطور که در بالا اشاره شد برخی کالا ها کم فروش و برخی دیگر پر فروش هستند. پر فروش ها پورسانت کم و کم فروش ها پورسانت بیشتری دارند. پر فروش ها بیشتر در رده لبنیات و سس‌ها هستند کم فروش ها بیشتر در حوزه عسل اقلام صبحانه هستند. گاهی برخی برندها برای برخی محصولات خود پورسانت بیشتری را برای فروشنده‌ها اختصاص می‌دهند. مثلاً خرم برای کشک خود پورسانت بیشتری را اختصاص داده است که این موضوع نیز می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

مشتریان سایت مویرگی چه کسانی هستند

مشتریان سایت مویرگی طیف وسیعی از مشتریان را شامل می‌شود. از خرده فروشان مواد غذایی گرفته تا عمده فروشان آن، از ارگان‌ها گرفته تا اصناف مختلفی که با مواد غذایی سروکار دارند. همچنین برای مشتریان خانگی نیز در این سایت پیش بینی شده است. برای آشنایی بیشتر با انواع مشتریان مویرگی در ادامه با سایت مویرگی همراه باشید.

خرده فروشان

خرده فروشان مشتریانی هستند که بصورت محلی فعالیت می‌کنند و مشتریان آنها مردم و مصرف کنندگان هستند. خرده فروشان نیز خود به چند دسته تقسیم می‌شود که در ادامه با آن ها آشنا می‌شوید.

بقالی‌ها: دکان‌هایی کوچکی هستند که در آن به عرضه محصولات غذایی اقدام می‌شود.

سوپرمارکت‌ها: فروشگاه‌هایی هستند که از بقالی‌ها بزرگتر بوده طیف وسیع‌تری از وماد غذایی و دیگر مایحتاج روزمره در آن عرضه می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با انواع سوپر مارکت به مقاله “سوپر مارکت، پیشینه و انواع آن” را بخوانید.

لبنیاتی‌ها: فروشگاه‌های عرضه کننده لبنیات هستند و در آن محصولاتی فله از جمله پنیرهای حلب، ماست‌های چکیده و کره‌های فله عرضه می‌شود. همچنین در لبنیاتی‌ها انواع شیره، ارده، حلوا ارده، حلوا شکری و عسل از نوع فله نیز عرضه می‌شود.

برای مشاهده فهرست محصولات لبنایتی اینجا کلیک کنید.

عمده فروشان

عمده فروشان فروشگاه‌هایی هستند که مواد غذایی را بصورت بسته عرضه می‌کنند. حجم خرید این فروشگاه‌ها بالاست و مشتریان آن‌ها همان خرده فروشان مواد غذایی می‌باشند.

رستوران‌ها

یکی دیگر از اصنافی که مشتری سایت مویرگی هستند و حجم خرید بالایی دارند به اصناف مرتبط با عرضه کننده غذا می‌باشد. این صنف دارای انواع مختلفی است که برای آشنایی بهتر آن را بصورت تفکیک شده معرفی می‌شود.

رستوران‌ها: به صنفی گفته می‌شود که دارای یک سالن پذیرایی برای مشتریانی است که برای خوردن غذا مراجعه می‌کنند. در رستوران یک گارسون وظیفه سفارش گیری و تسویه را بر عهده دارد. این صنف مشتری، محصولات تکنفره اعم از انواع ماست تکنفره، دوغ تکنفره، سس تکنفره، ماست تازه فله می‌باشد.
آشپرخانه‌ها: به صنفی گفته می‌شود که غذا را بصورت بیرون بر عرضه می‌کنند. این صنف مشتری، ماست تکنفره، سس تکنفره، دوغ تکنفره و ماست تازه فله می‌باشند.

فست‌فودی‌ها: به صنفی گفته می‌شود که غذاهایی همچون ساندویچ، همبرگر، پیتزا و مرغ سوخاری را عرضه می‌کنند. این فروشگاه‌ها مشتری سس‌ تکنفره، سس فله، دوغ تکنفره و دوخ خانواده و نوشابه و ماء الشعیر تکنفره و خانواده هستند.

اصناف دیگر: کبابی‌ها، جگرکی‌ها، فلافلی‌ها، فودکورت‌ها اصناف دیگری هستند که مشتری محصولات تکنفره هستند.

برای مشاهده محصولات رستورانی اینجا کلیک کنید.

هتل‌ و مهمانسرا‌ها

یکی از مشتریان این سایت مویرگی مربوط به هتل و مهمانسراها هستند که مشتری طیف مشخصی از محصولات هستند. محصولا تکنفره اعم از پنیر تکنفره، پنیر تازه فله، دوغ تکنفره، ماست تکنفره، ماست تازه فله، ماست چکیده فله و نوشیدنی‌ها هستند.

برای مشاهده محصولات هتلی اینجا کلیک کنید.

تعاونی‌ها

تعاونی‌ها فروشگاه‌هایی هستند که وابسته به ارگان‌های دولتی و خصوصی هستند که در جهت رفاه کارکنان خود اقدام به عرضه محصولات با قیمتی پایین‌تر از قیمت مصرف کننده می‌کنند. این صنف مشتری بخش عمده‌ای از محصولات هستند.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

هایپر مارکت‌هایی هستند که در یک فضای وسیع اقدام به فروش محصولات می‌کنند. در این فروشگاه‌ها مشتری خود به دنبال اقلام مورد نیاز خود می‌گردد و صرفاً برای تسویه به صندوق مراجعه می‌کند.

مشتریان خانگی

مشتریان خانگی آن دسته از خریدارانی هستند که برای مصارف شخصی اقدام به خرید از فروشگاه مویرگی می‌کنند.

اشتراک گذاری