برند لبنیات خرم
لبنیات خرم یک برند درجه 1

لبنیات خرم سبقه هفتاد ساله دارد. تأسیس این مجموعه به سال 1348 هجری خورشیدی بر می‌گردد. در آن زمان محصولات این مجموعه با نام تجاری لبنیات بلغار در بازار عرضه می‌شد و همکنون با برند خرم شناخته می‌شود. شرکت لبنیات ایران خرم از ابتدا در عرصه کره وارد. این شرکت یک شرکت بسته بندی کره در ایران محسوب می‌شود. ایران خرم ضمن همکاری با تولیدکنندگان لبنی در هلند و نیوزلند کار واردات، بسته بندی و عرضه کره خارجی را بر عهده گرفت.

کیفیت بالای کره عرضه شده توسط این شرکت سبب شد تا نام این برند به عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان کره هلندی و کره نیوزلندی به حساب آید. این کره‌ها در بسته بندی های فویل آلومینیوم تولید می‌شود. این کره در اندازه های 10 گرم، 15 گرم، 25 گرم، 50 گرم، 100 گرم و 250 گرم می‌باشد.

همچنین با پیشرفت صنعت بسته بندی و در راستای تأمین نیاز رستوران‌ها برای کره کنار چلو کره‌های 10 گرمی در بسته فرم‌سیلی تولید شد. بسته‌های فرم‌سیل بصورت ظروف آی‌ام‌الی کوچکی بود که کره در آن قرار می‌گرفت.

لبنیات خرم و کره داخلی

همانطور که پیشتر در مقاله “از تحریم کره تا خودکفایی کره” گفته شد رفته رفته با شروع تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ملت شریف ایران، دولت جمهوری اسلامی ایران در جهت مقابله با این تهاجم اقتصادی و فشار معیشتی و در راستای تحقیق اقتصاد مقاومتی تصمیم به تشویق و تقویت تولیدکنندگان داخلی در جهت تولید کره گرفت. در ابتدا دولت برای تنظیم بازار به واردکنندگان کره ارز ترجیحی اختصاص داد. سپس با اعلام قبلی این ارز ترجیحی به ارز نیمایی تبدیل شد و در نهایت واردات کره به کلی ممنوع شد. از این طرف واردکنندگان کره تصمیم گرفتن تا تجربه خود را در عرضه محصولات لبنی به حوزه تولید سوق دهند.

از آن به بعد شرکت لبنیات خرم تصمیم گرفت تا به تولید و بسته بندی کره داخلی اقدام نماید. این شرکت در راستای صداقت با مشتریان، کره تولیدی خود را تحت عنوان کره سنتی و در بسته بندی متفاوت در بازار عرضه کرد. اندازه کره‌های سنتی نیز همچون کره‌های واراداتی پیش بینی شده بود.

لبنیات خرم و توسعه فعالیت

پس از سال‌ها فعالیت شرکت لبنیات خرم در عرصه کره و ایجاد یک محبوبیت در بین مردم این شرکت تصمیم به گسترش فعالیت خود نمود. خرم تصمیم گرفت تا ورود به حوزه‌های دیگر اقلام لبنیات، زنجیره محصولات خود را تکمیل نماید. از آن پس بود که با مشورت شریکان تجاری خود این شرکت تصمیم به ورود به عرصه کشک و پنیر گرفت.

ایران خرم ضمن همکاری با تولید کنندگان محلی، اقدام به سفارش و تولید محصولات لبنی با برند خود نمود. در ایران راستا خرم تصمیم گرفت با شرکت جلگه نیشابور و دیار برای تولید پنیر وارد همکاری شود. همچنین این شرکت با برند وینه وارد همکاری شد تا کشک‌های خرم تولید نماید.

پنیرهای این برند شامل پنیر سفید، پنیر لبنه و پنیر خامه‌ای می‌باشد.

عرق مردم مشهد به لبنیات خرم

مردم مشهد و خراسان بزرگ نسبت به لبنیات خرم عِرق دارند. این برند را دوست دارند و به آن اعتماد می‌کنند لذا حوزه فعالیت این برند در این شهر و در این استان بسیار گسترده است و مشخصاً در حوزه کره رقابت کردن با آن کار آسوده‌ای نیست.

بازرگانی گلستانی نماینده انحصاری کشک و پنیر خرم در استان خراسان است و تنها از این درگاه می‌توانید بصورت دست اول محصولات خرم را تهیه نمایید. کاربران محترم می‌توانند با عضویت در سایت مویرگی و خرید از آن بصورت رایگان سفارشات خود را درب فروشگاه تحویل بگیرند. ارسال در سطح مشهد رایگان است و تنها در یک روز کاری انجام خواهد شد. همچنین در صورت تمایل مشتری می‌تواند از طریق انتخاب ارسال سریع سفارش خود را از طریق پیک دریافت نماید.

مشتریان دیگر در اقساء نقاط ایران نیز برای خریدهای زیر 30 کیلوگرم می توانند از طریق این سایت اقدام نماید و از طریق پست بار خود تحویل بگیرند. برای خرید های عمده نیز میتوانند سفارش خود را ثبت نمایند و از طریق باربری و با نرخ بارنامه رسمی بار خود را تحویل بگیرند.

برای آشنایی بیشتر بخش روش های ارسال را مطالعه بفرمایید.