مویرگی چیست

مویرگی چیست؟

مویرگی یک فروشگاه آنلاین خرید و پخش عمده مواد غذایی در خراسان رضوی، شمالی و جنوبی می‌باشد. این سامانه با بکارگیری از بروزترین تکنولوژی‌های دیجیتال مارکتینگ سعی در ترویج تجارت الکترونیک در سطح سوپرمارکت داران، رستوران ها و هتل ها دارد. دیجیتال مارکتینگ در عمده فروشی ابتکار نوپایی است که توسط بازرگانی گلستانی مشهد اجرا شده است. نیازهای مستمر خرده فروشان و عمده فروشان به تأمین کالا از مهمترین مسائل این صنف بازاری می‌باشد.

 

ترافیک، انسان خستهِ امروز را عصبی و کلافه کرده است. رهایی از این ترافیک افسار گسیخته آرزوی آن به آن این انسان است. دستیابی به راهی برای حذف ترددهای درون شهری در اقتضائات روزمره از مسائلی است که می‌تواند تجارت در این صنف را تسهیل نماید. سامانه مویرگی با بهره‌مندی از سامانه توزیع قدرمند خود توانسته است این شکاف بین تأمین کننده‌ها و خرده فروشان را پر نماید. 

 

 

وجه تسمیه مویرگی

مویرگی چیست؟ مویرگی نام خود را از صنعت پخش مویرگی وام گرفته است. پخش مویرگی یکی از شیوه های بازاریابی مواد غذایی است که در آن ویزیتور لاین به لاین، منطقه به منطقه، محله به محله به ویزیت و بازاریابی مشتریان پرداخته و سیستم پخش و توزیع شرکت اقدام به توزیع فاکتورها می‌نماید. سایت مویرگی نیز با استعانت از همین شیوه بازایابی و همچنین با استفاده از ناوگان بزرگ پخش و توزیع مواد غذایی بازرگانی گلستانی در خراسان بزرگ اقدام به توزیع محصولات و فاکتورهای مشتریان در سرتاسر این خطه پهناور می‌نماید.

 

در این سامانه کلیه قواعد و قوانین موجود در صنعت بزرگ پخش مویرگی مترتب می‌باشد. فلذا مشتریان می‌توانند از این فرصت پیش آمده برای تأمین کلیه اقلام غذایی خود اقدام لازم را به عمل بیاورند. برای استفاده از این سامانه قوانین مربوط به سایت، حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

صنعت پخش یکی از صنایع مهم در عرصه صنعت مواد غذایی به حساب می‌آید. شرکت های پخش مواد غذایی حد واسط بین تولید کننده و خرده فروشان مواد غذایی و عمده فروشان مواد غذایی می‌باشد. بازرگانی گلستانی پرچم دار نمایندگی های مختلف مواد غذایی است. از نمایندگی پخش عمده کره حیوانی گرفته تا پخش عمده کره گیاهی، پخش عمده کره حیوانی فله و پخش عمده کره گیاهی فله تنها بخشی از حوزه‌های فعالیت آن می‌باشد. خرده فروشان و عمده فروشان و بقیه اصناف مرتبط با مواد غذایی همچون رستوران‌ها، آشپزخانه‌ها، قنادی‌ها می‌توانند از طریق سایت مویرگی کالای مورد نیاز خود را ثبت سفارش نموده و آن را بصورت رایگان در سطح شهر مقدس مشهد تحویل بگیرند.

 

 

آشنایی با بخشی از حوزه‌های فعالیت سایت مویرگی

 پخش عمده کره حیوانی
کره یکی از کالاهای استراتژیک در عرصه مواد غذایی و لبنیات می‌باشد. گاه تأمین کره در برنامه‌های کلان کشور قرار می‌گیرد. تولید کننده‌های متعدد و متنوعی در سطح کشور در راستای تولید و تأمین این محصول کار می‌کنند. برندهایی همچون خرم، کاله و پگاه از جمله آن ها می‌باشد. کره حیوانی گونه‌ای از کره است که با استفاده شیر به عمل می‌آید.
پخش عمده کره گیاهی
کره گیاهی گونه‌ای‌ از روغن‌های گیاهی به حساب می‌آید که طی فرآیندی به حالت جامد و کره گونه در می‌آید. کاربرد کره‌های گیاهی عمدتاً در حوزه آشپزی و شیرینی پزی می‌باشد.
 پخش عمده کره حیوانی فله
کره حیوانی فله محصولی است که در بسته بندی های 25 کیلویی طراحی و تولید شده است. این کره مناسب رستوران ها، هتل ها و لبنیاتی ها می‌باشد. رستوران ها و هتل ها برای طبخ غذا و لبنیاتی ها برای فروش کیلویی استفاده می کنند.
پخش عمده کره گیاهی فله
کره گیاهی فله محصولی است در بسته بندی های ده کیلوگرمی طراحی و تولید شده است. این کره مناسب استفاده در رستوران و هتل می باشد. 
برای آشنایی با محصولات به فروشگاه مویرگی مراجعه بفرمایید
 

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.